Рус
Укр
о проекте
Написать нам
войтизарегистрироваться
Или авторизуйся через
социальные сервисы:
Ворохта
ИнформацияГде житьЧто делатьГде поесть
Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Горный Воздух

78500, Ивано-Франковская обл., г. Яремча, пгт. Ворохта, ул. Ленина, 5
(03434) 41740, 41248, 41148, 41740
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО САНАТОРИЯ "ГОРНЫЙ ВОЗДУХ"
ОПИСАНИЕ САНАТОРИЯ "ГОРНЫЙ ВОЗДУХ"

Полное название: Санаторий МОЗ Украины "Горный Воздух"
САНАТОРИЙ ГОРНЫЙ ВОЗДУХ НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ О САНАТОРИИ "ГОРНЫЙ ВОЗДУХ"
Всім привіт ,....порадьте мені чи їхати в Ворохту...у школі роздають безплатні путівки ...незнаю чи їхати бо коментарії одні погані .А інші добрі
здесь круто,персонал отзывчивый (дают добавку)
Був у санаторії, що цікаво - при поселенні , одразу вимагають гроші - давай і все, хоча називається ця акція - добровільний та благодійний внесок. Чому я маю давати 100гр із своєї жалюгідної пенсії, як додаток лікарям , які працюють у курортній місцевості та ще й зарплату одержують? Цікаво куди йдуть гроші, здерті з доходяг туберкульозників, під прикриттям -"путівка то дармова" , я між іншим свій туберкульоз заробив не на тюремних нарах , а а на будовах незалежної України. За 2х містні палати деруть гроші, на цілий сезон продані місця наперед, а на ремонт , хоча б косметичний грошей немає, двері, вікна,підлоги, шафи, тумбочки, ліжка всі з радянських часів. В старих вікнах ні одної шиби цілої нема, все з кусків шкла. Душ один на два поверхи, колись працювала баня у підвалі другого корпусу. В столові бардак - вилок, ложок,салфеток не хваає, персонал непривітний, байдужий у ставленні до відвідувачів і своїх обовязків. До речі - природа дійсно чудова та це заслуга Господа Бога, але ніяк не санаторію

hig, що ж ти так мучишся в санаторії, напевно ще й півтора місяці відбував. Не приїзджай туди більше, їхай в круті санаторії з 1-2-х місними безплатними палатами, салфетками і з грудастими санітарками в міні-спідницях. А те що ти написав все наговори і твоя хвора фантазія. Санвузли працюють, баня в другому корпусі працює. До-речі, відкрито три нових санвузла на кожному поверсі, куплено масу нових ліжок і тумбочок, робляться ремонти, вставлено нові вікна, працює сольова шахта. Кухня чудова: дають банани, апельсини виноград. Хіба не так? В якому ще бюджетному протитуберкульозному санаторії з безплатними таке є? А на будовах ти не задурно робив, а заколачував немалі грошенята, ще підкрадав і халтурив, як і всі такі як ти.
з хорощого - чистота і порядок, відсутність алкашні і тварин з тарганами, смачна їжа - банани-апельсини щодня, нові тапчани в медичних кімнатах і процедурних, нові диспенсери з мінеральною водою на поверхах, баня працює по графіку, в санаторії тепло, на території працює охорона і не має посторонніх. До речі, для тих хто не знає: ходити дійсно корисно для здоровя, особливо для легень та серця - теренкуром називається.
В санаторії був кілька разів, тому можу реально сказати і порівняти зміни.
З хорошого це - новий телевізор та інгалятори - ВСЕ.
зате із поганого залишилось і добавилось багато.
Перш за все це здирницькі грошові побори, які лагідно називають - добровільні і благодійні . Якщо це добровільні внески то чому медсестра у приймальні твердо і безкомпромісно вимагає 100 гр ?
Всі медичні процедури, як то - уколи, інгаляція, інше починаються об 11, 12, 13 год, а після обіду вже нікого немає.
Вихід у гори , через місток закриваються після 16 год. Головлікар цинічно зауважив, що це корисно для здоровя.
У столовій просрочені продукти і занижений вміст мяса у порціях відносно норм, обслуговування байдуже, можуть посадити на одне місце двох людей, забути подати длюдо, салфетки, вилки, ложки.
Кімнати 2х містні продаються постороннім людям, без ніякого медичног діагнозу про хворобу туберкульозу чи тим паче інвалідності. Бані, яка була два рази на тиждень - немає, митись у душовій на поверсі - 70 чоловік на одну. Як казав Остап Бендер - діагноз можу поставити без стетоскопа - " et Do minus in progressu culturae penetratio debilizmus tali hebetudine".
Для такого санаторя самое главное воздух прерода а кому нужни розвлечения велком в Турцию.
Санаторій дуже старий. Один з перших санаторіїв України. Заснеовано в 1890 р. паном Адліром. Їзджу туди постійно. Мені дають путівку безплатно. Маю з чим порівняти, як тут було раніше, і як зараз.
Зараз хоч щось почало робитись. Вчасно і дуже смачно годують. Почались ремонтні роботи. Зникли набридливі брудні коти, які облюбували приміщення санаторію. Поменшало собак. Зявилась чистота на подвірї і приміщеннях. Відчувається дисципліна. Такого раніше не було.
Дира, вона і є дира.
природа красива і тільки того. Харчування з кожним роком погіршується, персонал столової хамовитий. Розваг нуль.Бібліотека працює рідко. Тоска.
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
днем:0...8 °C
ночью:-4...4 °C
5 случайных отчетов
Пока в Москве хмурая и пасмурная погода, я на 5 дней успел...
Самое замечательное в Подолии - мелкие веси. Увы, часто...
После первой поездки, которая привела нас в Новый Свет,...
Несмотря на то, что в настоящее время Балаклава административно...
Черновцы даже на человека, неоднократно измученного красотами...
© 2007–2015 Стежка. COM.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, перепечатка материалов разрешена только с письменного соглашения владельца
Юридическая поддержка агентство "Солби"
Размещение рекламы
Топ размещение
Написать нам
Видео уроки онлайн