Рус
Укр
о проекте
Написать нам
войтизарегистрироваться
Или авторизуйся через
социальные сервисы:
Ворохта
ИнформацияГде житьЧто делатьГде поесть
Хотите быть первым в списке отелей своего города? Узнайте как!Заказать Топ-Размещение

Горный Воздух

78500, Ивано-Франковская обл., г. Яремча, пгт. Ворохта, ул. Ленина, 5
(03434) 41740, 41248, 41148, 41740
Я здесь был
Хочу побывать
ФОТО САНАТОРИЯ "ГОРНЫЙ ВОЗДУХ"
ОПИСАНИЕ САНАТОРИЯ "ГОРНЫЙ ВОЗДУХ"

Полное название: Санаторий МОЗ Украины "Горный Воздух"
САНАТОРИЙ ГОРНЫЙ ВОЗДУХ НА КАРТЕ
Выбор категории
ОТЗЫВЫ О САНАТОРИИ "ГОРНЫЙ ВОЗДУХ"
а мені сподобалось, хоч і умови не найкращі, але мені головне було аби було як помитись, поспати і щось перекусити (я завжди була сита і задоволена) . Весь час проводила у лісах у горах)) Персонал теж хороший.. планую і цього року їхати )
У цьому санаторії я відпочивала вже декілька раз і завжди все відмінно.Доброзичливий медперсонал,професійні лікарі,ввічливі санітарки.Все так ,я повинно бути у таких санаторіях.Але в 2013 р.прийшов новий головний лікар.Місцеві люди кажуть,що він купив цю посаду за 30 тис.доларів і цей санаторій хотів "прибрати"собі,але щось завадило.Мабуть,Майдан.Таке враження,що він ненавидить всіх людей.Ночами ходить по кімнатам з перевірками,будить людей,після чого деякі не можуть вже заснути.Настільки не довіряє свому персоналу,що перевіряє їх на алкотестері.Він травматолог,напевно,поганий,якщо зараз у туб.санаторії.Адже лікар повинен лікувати ті хвороби,які він вчив та практикував.Якщо,звичайно,вчив і практикував...а не купив диплом.
І правильно все зробив: зробив для санаторію більше ніж інші за 10 років, навів порядок, повиганяв алкашів, встановив сольову шахту, яка користується шаленим попитом серед пацієнтів. Вечірні перевірки - обовязковий пункт роботи протитуберкульозного закладу, які забезпечують перевірку наявності пацієнтів, їх стану і в кінцевому рахунку сприяють раціональне використання державних коштів, а не займається приписками, як було при поередниці. АнтиПРр, який проводять деякі "розумники" під різними ніками на різних сайтах по завданню певної особи, що не може заспокоїтись вдарить по авторам з того самого боку. Хоч би щось нове придумували, видно розуму не вистачає, а то копіюють з сторінки на сторінку
Хто був у цьому санаторії ...напишіть будь ласка ---- в якому він стані...чи гарне ставлення персоналу...бувають якісь екскурсії і як за часто...чи варто їхати???
Чекатиму відповіді!!!!!!
Всім привіт ,....порадьте мені чи їхати в Ворохту...у школі роздають безплатні путівки ...незнаю чи їхати бо коментарії одні погані .А інші добрі
Якщо сумніваєтась - краще не їдьте, бо більше ніде не роздаютьбезплатних путівок
здесь круто,персонал отзывчивый (дают добавку)
Був у санаторії, що цікаво - при поселенні , одразу вимагають гроші - давай і все, хоча називається ця акція - добровільний та благодійний внесок. Чому я маю давати 100гр із своєї жалюгідної пенсії, як додаток лікарям , які працюють у курортній місцевості та ще й зарплату одержують? Цікаво куди йдуть гроші, здерті з доходяг туберкульозників, під прикриттям -"путівка то дармова" , я між іншим свій туберкульоз заробив не на тюремних нарах , а а на будовах незалежної України. За 2х містні палати деруть гроші, на цілий сезон продані місця наперед, а на ремонт , хоча б косметичний грошей немає, двері, вікна,підлоги, шафи, тумбочки, ліжка всі з радянських часів. В старих вікнах ні одної шиби цілої нема, все з кусків шкла. Душ один на два поверхи, колись працювала баня у підвалі другого корпусу. В столові бардак - вилок, ложок,салфеток не хваає, персонал непривітний, байдужий у ставленні до відвідувачів і своїх обовязків. До речі - природа дійсно чудова та це заслуга Господа Бога, але ніяк не санаторію

hig, що ж ти так мучишся в санаторії, напевно ще й півтора місяці відбував. Не приїзджай туди більше, їхай в круті санаторії з 1-2-х місними безплатними палатами, салфетками і з грудастими санітарками в міні-спідницях. А те що ти написав все наговори і твоя хвора фантазія. Санвузли працюють, баня в другому корпусі працює. До-речі, відкрито три нових санвузла на кожному поверсі, куплено масу нових ліжок і тумбочок, робляться ремонти, вставлено нові вікна, працює сольова шахта. Кухня чудова: дають банани, апельсини виноград. Хіба не так? В якому ще бюджетному протитуберкульозному санаторії з безплатними таке є? А на будовах ти не задурно робив, а заколачував немалі грошенята, ще підкрадав і халтурив, як і всі такі як ти.
ну то бери свою пенсію і їдь на мальдіви!!! все що можна роблять так хотілось би більшого але в їдальні порядок 100% і харчування більше чим хороше я вже був три рази і персонал людяний просто якщо ти з порогу починаєш свої притензії висувати то їдь зразу в мінздрав умнік!!!
з хорощого - чистота і порядок, відсутність алкашні і тварин з тарганами, смачна їжа - банани-апельсини щодня, нові тапчани в медичних кімнатах і процедурних, нові диспенсери з мінеральною водою на поверхах, баня працює по графіку, в санаторії тепло, на території працює охорона і не має посторонніх. До речі, для тих хто не знає: ходити дійсно корисно для здоровя, особливо для легень та серця - теренкуром називається.
В санаторії був кілька разів, тому можу реально сказати і порівняти зміни.
З хорошого це - новий телевізор та інгалятори - ВСЕ.
зате із поганого залишилось і добавилось багато.
Перш за все це здирницькі грошові побори, які лагідно називають - добровільні і благодійні . Якщо це добровільні внески то чому медсестра у приймальні твердо і безкомпромісно вимагає 100 гр ?
Всі медичні процедури, як то - уколи, інгаляція, інше починаються об 11, 12, 13 год, а після обіду вже нікого немає.
Вихід у гори , через місток закриваються після 16 год. Головлікар цинічно зауважив, що це корисно для здоровя.
У столовій просрочені продукти і занижений вміст мяса у порціях відносно норм, обслуговування байдуже, можуть посадити на одне місце двох людей, забути подати длюдо, салфетки, вилки, ложки.
Кімнати 2х містні продаються постороннім людям, без ніякого медичног діагнозу про хворобу туберкульозу чи тим паче інвалідності. Бані, яка була два рази на тиждень - немає, митись у душовій на поверсі - 70 чоловік на одну. Як казав Остап Бендер - діагноз можу поставити без стетоскопа - " et Do minus in progressu culturae penetratio debilizmus tali hebetudine".
Для такого санаторя самое главное воздух прерода а кому нужни розвлечения велком в Турцию.
Санаторій дуже старий. Один з перших санаторіїв України. Заснеовано в 1890 р. паном Адліром. Їзджу туди постійно. Мені дають путівку безплатно. Маю з чим порівняти, як тут було раніше, і як зараз.
Зараз хоч щось почало робитись. Вчасно і дуже смачно годують. Почались ремонтні роботи. Зникли набридливі брудні коти, які облюбували приміщення санаторію. Поменшало собак. Зявилась чистота на подвірї і приміщеннях. Відчувається дисципліна. Такого раніше не було.
Дира, вона і є дира.
природа красива і тільки того. Харчування з кожним роком погіршується, персонал столової хамовитий. Розваг нуль.Бібліотека працює рідко. Тоска.
имя
комментарий
УРА! Отзыв регистрации не требует!
Николаевский зоопарк считается самым лучшим...
На вершине Монастырской горы для защиты торгового...
днем:3...5 °C
ночью:0...3 °C
5 случайных отчетов
Каждый год с наступлением осени в моей жизни наступает...
Так уж устроен человек, что вечно ему чего-то не хватает:...
Всего в 7 км от курортного города Алушта в Крыму находится...
«Широкие лиманы, зеленые каштаны, Качается шаланда...
  Львов сам по себе как музей, и музеи здесь органично...
© 2007–2015 Стежка. COM.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, перепечатка материалов разрешена только с письменного соглашения владельца
Юридическая поддержка агентство "Солби"
Размещение рекламы
Топ размещение
Написать нам
Видео уроки онлайн